Vizyon & Misyon

VİZYONU

Kuruoğlu Taşımacılık ve Galeri olarak yüksek standartlı ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile servis taşımacılığı alanında Türkiye`nin bir numarası olmak vizyonumuzun en temel ilkesidir.
Bu ilke doğrultusunda; güvenilir ve sorumluluk sahibi olmak, etkin bir iletişim sayesinde kaliteli hizmet anlayışını tüm personelimize benimsetmek ve eksiksiz bilgi aktarımı ile Avrupa standartlarındaki uygulamalarımızdan herkesin faydalanmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

MİSYONU

Sürekli ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için tüm çalışanlarımızın felsefesi; hizmetin tüm unsurlarının özenle gerçekleştirilmesidir.
Misyonumuzun bize yüklediği bu sorumluluğu alanında uzman ekibimiz ve servis taşımacılığında müşteri memnuniyetinin esas alınması gerektiğinin farkında olan bakış açımızla en iyi şekilde taşımaktayız.

00 +

Öğrenci Servisi

00 +

Personel Servisi

00 +

yutiçi Taşıma

00

Yıllık Tecrübe

TEKLİF ALIN

Yolcu taşıma hizmetimiz için hemen ücretsiz teklif alın

Öğrenci taşıma, personel, yolcu veya gezi organizasyon servisi için fiyat merak ediyorsanız hemen teklif formunu doldurun, aynı gün size özel hazırlayacağımız fiyatlandırma çalışması ile tarafınıza dönüş sağlayalım.

Kuru Oto

Copyright 2020 Kuruoğlu | Website: Grafinyum - Profesyonel Çözümler